Coşkun Sabah’tan Hülya Avşar itirafı: Ben askerdeyken Tanju Çolak’la aldattı, affettim

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk olan Müzikçi Coşkun Sabah, Hülya Avşar hakkında itirafta bulundu.

Programın sunucusu Gökay Kalaycıoğlu’nun “Ben askere giderken Hülya Avşar tarafından aldatıldım’ demiştiniz. Daima Hülya Avşar’ın aldattığı konuşuldu, işin Coşkun Sabah tarafı hiç konuşulmadı.” sorusu üzerine Coşkun Sabah yeni açıklama yaptı.

“ALLAH SABRINI VERİYOR, HÜLYA AVŞAR’I AFFETTİM”

“Üzüldüm natürel. Çok üzüldüm. O günleri çok açmayalım. Hangi erkek üzülmez. Askerlikten sonra yüz yüze gelmek istemedim. Kolay bir şey değil. Atlattık. Allah sabrını veriyor.” diyen Coşkun Sabah, ihanetin akabinde Hülya Avşar’ı affettiğini de lisana getirdi.

NE OLMUŞTU?

Hülya Avşar, bir devir sevgili olduğu Coşkun Sabah’ın askere gittiği devir, evli ve bebek bekleyen futbolcu Tanju Çolak ile aldatıyor. O periyot magazin arşivlerinde şöyle anlatılıyor;

“Coşkun Beyefendi askere gidiyor ve askere gittikten sonra -anlatılanlara göre- bir daha ulaşamıyor Avşar’a. Gazetelerde dedikodular çıkıyor, çeşitli isimlerle Avşar’ın ismi anılıyor. Gerçeği bir müddet sonra Suadiyeliler ortaya çıkarıyor! Bu civardaki bir apartman dairesine Tanju Çolak ve Hülya Avşar’ın peş peşe girdiğini gören mahalleli çabucak gazetecilere haber veriyor. Sonuç? Flaş flaş flaş, ikili tıpkı karede fotoğraflanıyor. Tanju Çolak o fotoğraf yayınlandığında artık Galatasaray’da ve evli. Üstelik eşi Aysu Hanım bir bebek bekliyor.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.