İlker Kaleli’den Aşkları Dolu Dizgin Devam Eden Sıla’ya Romantik Doğum Günü Mesajı!

Başarılı şarkıları kadar ilişkisiyle de adından söz ettiren Sıla, magazin gündeminden düşmeyen isimler arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı, yaklaşık 2 yıldır beraber olduğu İlker Kaleliyle sık sık gündeme geliyor. Yeni yaşına giren Sıla Gençoğlu bu sefer de sevgilisinden adlığı romantik mesajla hepimizin kalbine dokundu.

Gelin detaylara gözatalım…

Son yılların güçlü seslerinden Sıla, her yeni şarkısıyla müzik listelerinde başı çekmeye devam ediyor.

Güçlü sesi ve dokunaklı şarkılarıyla kalbimize dokunan ünlü şarkıcı elbette sadece şarkılarıyla değil, ilişkileriyle de sık sık gündemimizde.

Oyuncu İlker Kaleli’yle yaklaşık 2 yıldır dolu dizgin bir aşk yaşıyor kendisi.

Tabii bu aşkını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da sık sık dile getiriyor. İkiliyi ilk kez 2 sene önce ele görmüş ve sonrasında da birçok paylaşımlarına denk gelmiştik.

Özellikle de doğum günlerinde birbirleri için yazdıkları duygu dolu paylaşımlar, aşka olan inancımızı yeniliyor desek yeridir…

Kaleli, geçtiğimiz sene Sıla’nın doğum gününü bu fotoğrafla paylaşmış ve altına da ‘Bana gülmeyi sevdirdiğin için teşekkür ederim. Yüzün hep gülsün. Nice senelerce… İyi ki varsın.’ notunu düşmüştü.

Tabii aşk kadın Sıla’dan da sık sık paylaşım görüyoruz.

Sıla Gençoğlu da sevgilisinin doğum gününü ”Çünkü bugün 11 Mayıs… Yeni yaşına hoş geldin sevgilim. Hayat hep öpücükler kondursun yanağına. Sen bana bu hayatın kıyağısın. Daima…” notuyla kutlamıştı.

Geçtiğimiz aylarda evlilik sorusu sorulduğunda ise “İmzalar kalbe atıldı!” cevabını almıştık.

Belki hatırlarsınız, Sıla ve İlker Kaleli tatile çıktıklarına bir kaza geçirmişlerdi. Bu kazadan sonra verdiği röportajda hem sağlık durumuna hem de ilişkisine dair birkaç kelam etmişti. 

Evlilik sorularına ‘Birbirimizin hayatında iyi bir döneme denk geldik.” Diyen Sıla “Bence birbirimizden çokça besleniyoruz. Hiç oralarda değiliz. Böyle çok mutluyuz. İmzalar kalbe atıldı!’ açıklamalarında bulunmuştu.

İlker Kaleli, aşk dolu fotoğraflarını paylaştığı sevgilisi Sıla’nın yeni yaşını yine çok romantik sözlerle kutladı!

Kaleli’nin paylaşımına binlerce beğeni gelirken, ünlü isimler de Sıla’nın doğum gününü kutlamak için adeta sıraya girdi!

“Zaman hep gülsün yüzüne benim canım. Doğum günün kutlu olsun.”

‘Hayat bir tane. Yolları, alkışları ve yokuşlarıyla. Durup bakmak bir tek seninle.’

Bu romantik dizeler, fotoğraflarla da oldukça uyumlu olmamış mı? ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir