İŞKUR en az ilkokul mezunu 4.630 paklık vazifelisi alımı! İŞKUR 2022 iş başvurusu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden beklenen paklık vazifelisi alımı devam ediyor. Türkiye’nin farklı vilayetlerinde özel dal ve kamu kurumlarında istihdam edilen işçiler, en az ilköğretim  mezunu adaylar ortasından tercih ediliyor. Yayınlanan ilanlarda kurumların kimliğine nazaran değişkenlik gösteren müracaat kaideleri ve tarihleri yer alıyor. An prestiji ile yapılan açıklamada 4.630 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte İŞKUR paklık vazifelisi ilanları….

İŞKUR Paklık Vazifelisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden paklık vazifelisi alım ilanlarına müracaatta bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın ve orta seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Müracaat koşullarını taşımanız halinde “Başvur” butonuna tıklayın ve müracaatınızı gerçekleştirin.

İlk kere İŞKUR üzerinden müracaatta bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt kısmına girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve ardından kaydederek giriş yapın.

İŞKUR PAKLIK VAZİFELİSİ İŞ İLANLARI
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK İŞLEMİ

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,

  • Sağlık sorunu bulunmamak,

  • Takım çalışmasına yatkın,

  • Kişisel paklığına kıymet veren,

  • Tam yahut yarı vakitli çalışmaya uygun,

  • 18 – 40 yaş aralığında.

İş aramanın birinci adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak yahut şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zaruridir. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve hakikat bilgilerin bulunması zaruridir. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum çalışanı aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve yanlışsız olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde epey kıymetlidir. Bu nedenle, lütfen ferdî, irtibat, eğitim, meslek ve öbür bilgilerinizi tam ve yanlışsız olarak sisteme giriniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.