Kızılay Başkanına onlar da “Yeter!” dedi

Kerem Kınık’ın Sinemacı Şahan Gökbakar ile girdiği diyalogdaki tutumuna tepki gösteren Melih Altıok “Son olarak ‘Atatürk de Kızılay çadırı satmıştı’ seviyesine geçen Kınık’a temsil ettiği makam açısından yakışan ciddi olmaktır” dedi.

Ahmet Hakan ise “Kerem Kınık, ‘Şahancığım’ falan diye cevap yetiştiriyor. Bu cevaplar, Şahan’ın atarlanmalarının daha da coşmasına yol açıyor.” diyerek Kerem Kınık’ın Şahan Gökbakar’a cevaplarını eleştirdi.

Melih Altınok’un yazsının ilgili kısmı şöyle;

“Son olarak “Atatürk de Kızılay çadırı satmıştı” seviyesine geçen Kınık’a temsil ettiği makam açısından yakışan ciddi olmaktır.

Görmüyor musunuz, Şahan sizi yakalamış 6 Şubat’tan beri her gün aynı soruyu soruyor? Sizse her defasında farklı cevaplar veriyorsunuz.

Yaptığınız işin arkasındaysanız bu cevap telaşı ne? Neyi uzatıyorsunuz? Size “operasyon” çektiğini düşündüğünüz birine neden şirinlik yapıyorsunuz?

Siz de kendilerine, seçmenlerine hakaret eden youtuberların programlarına koşa koşa giden “Ak Parti kurmayları” gibi, beyaz sandıklarınızla samimi olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?”

Ahmet Hakan’ın yazısının ilgili kısmı şu şekilde;

SOSYAL medyada Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a atarlanıyor. Kerem Kınık ise bu atarlanmalara “Şahancığım” falan diye cevap yetiştiriyor. Bu cevaplar, Şahan’ın atarlanmalarının daha da coşmasına yol açıyor. Olay böyle devam ederken…

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, ak tolgalı beylerbeyi gibi ortaya çıktı.

Ve Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a…

“Kardeşim, senin basın danışmanın falan yok mu? Nedir bu Şahancığım falan tarzı açıklamalar?” diye verdi veriştirdi.

Oyumu açıklıyorum: Bülent Turan haklıdır. Kerem Kınık haksızdır.

Ahmet Hakan daha önce de Kerem Kınık’la yaptığı programda şunları söyledi;

“Diyorsunuz ki AFAD’a parayla vermeyecektik, Ahbap’a parayla verdiniz. O zaman Ahbap’ın parasını iade edin iş bitsin sorun çözülsün”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir