Miraval Şatosu davası uzadıkça uzuyor!Angelina Jolie Brad Pitt’e 250 milyon dolarlık dava açtı

Daha önce Miraval Şatosu’nun hisseleri nedeniyle davalık olan Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında sular durulmuyor. Eski eşi Pitt’in Miraval Şatosu şaraphanesinin kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını ve kendisine ‘sus payı’ verdiğini ileri süren Angelina Jolie, yeniden soluğu mahkemede aldı.

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ve Brad Pitt, 2019 yılında olaylı bir boşanma süreci yaşamış ve daha sonra 6 çocuklarının velayeti için sancılı bir hukuk mücadelesine girmişti. Ayrılıklarının üzerinden yıllar geçse de birbirlerine karşı öfkesi dinmeyen çift, son dönemlerde 2008 yılında satın aldıkları Miraval Şatosu‘yla gündeme geliyor. 

Angelina Jolie ve Brad Pitt Miraval Şatosu yüzünden karşı karşıya geldi

Dünyanın en saygın şarap üreticilerinin rehberliğinde Miraval Şatosu’nu yöneten Brad Pitt ve eski eşi Angelina Jolie boşanmanın ardından hisseleri yarı yarıya bölüşmüşlerdi. Ancak Jolie’nin 2014 yılında nikah törenlerini gerçekleştirdikleri Fransa’nın güneyindeki Miraval Şatosu şaraphanesi’ndeki hisselerini Rus bir iş insanına devretmesiyle öfkeden deliye dönen Brad Pitt eski eşinin kendisine zarar vermek istediğini iddia etmişti ve soluğu mahkemede almıştı. 

Angelina Jolie Brad Pitte dava açtı

Davaları devam eden çiftin arasındaki gerilim devam ederken Angelina Jolie’nin 250 milyon dolarlık yeni davası gündeme bomba gibi düştü. Page Six’in haberine göre; Angeline Jolie, Pitt ve ekibinin Fransız şaraphanesini ele geçirmek için birtakım işler çevirdiğini düşünüyor. Dava nedeni olarak da Pitt’in boşanma ve velayet davasından dolayı Jolie’den öç almak istediği ve Jolie’nin şaraphane yatırımından tek kuruş kazanmamasından emin olmak istediği ifade edildi. Ünlü aktörün eski eşi Jolie’ye ‘sus payı’ verdiği ve evliliklerinin noktalanmasına sebep olan koşullar konusunda sessiz kalması istediği ileri sürüldü. 

Angelina Jolie Brad Pitt yeniden davalık oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yıldız Tilbe’den sokak müzisyenleriyle muhteşem performans

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.