Novak Djokovic ve Nick Kyrgios ortasındaki buzlar eridi

Wimbledon finalinde karşılaşacak olan Novak Djokovic ve Nick Kyrgios ortasında uzun müddettir devam eden tansiyon sona erdi. Novak Djokovic ve Nick Kyrgios, final sonrası için birbirlerine beklenmedik bir kelam verdiler.

İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Wimbledon Tenis Turnuvası’nda karşı karşıya gelecek olan Sırp tenisçi Novak Djokovic ve Avustralyalı raket Nick Kyrgios ortasındaki buzlar eridi. Nick Kyrgios’un Novak Djokovic’e Ocak 2022’de “Piyon” demesinin akabinde başlayan tansiyon, Wimbledon finali öncesi sona erdi.

İkili, resmi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dostluk bildirileri verdiler. Birinci adım Sırp tenisçiden geldi. Karşılaştıkları idman sonrası bir paylaşım yapan Novak Djokovic, “Benim hakkımda düzgün bir şey söylemen 5 yıl aldı” yazdı. Nick Kyrgios ise bu iletiye “Ama gerektiği yerde seni savundum” yanıtını verdi.

“O VAKİT GECE KULÜBÜNE GİDELİM”

Sırp raketin “Evet savundun. Bunun için minnettarım” yazdı. Avustralyalı tenisçi ise bunun üzerine “Artık arkadaş mıyız?” sorusunu sordu. Novak Djokovic’in bu soruya cevabı ise hiç beklenmedik bir halde oldu. “Eğer beni içmeye ya da yemeğe davet edersen kabul ederim. Not: Kazanan hesabı öder” diyen Novak Djokovic’in iletisine Nick Kyrgios, “Anlaştık. O vakit gece kulübüne gidelim ve sapıtalım” dedi.

Nick Kyrgios’un bu karşılığı, Novak Djokovic’in corona virüsü pandemisi sırasında Belgrad’da verdiği partiye gönderme olarak algılandı. O devirde Sırp tenisçiyi sert bir lisanla eleştiren Nick Kyrgios, “Liderlik ve insanlık yoksunu” demişti. Novak Djokovic ise Avustralyalı tenisçi hakkında “Dürüst olmam gerekirse ona kort dışında çok da hürmet duymuyorum” sözünü kullanmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.