Oyuncu Hakan Yufkacıgil’e taksiciden kısa aralık dayağı: Burnu kırıldı, el bileği ve parmakları çatladı

“Cesur Yürek”, “Kızlarım İçin”, “Hekim” üzere dizilerde rol alan Hakan Yufkacıgil, taksi sürücüsü tarafından ‘kısa mesafe’ nedeniyle darbedildiğini tez etti. 

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine nazaran, taksi sürücüsü, kısa uzaklık olduğu için Hakan Yufkacıgil’i araçtan indirmek istedi. Argümanlara nazaran, Yufkacıgil ise taksiciyi polise şikayet edeceğini söyleyerek, plakanın fotoğrafını çekmek istedi. Bunun üzerine Yufkacıgil ve sürücü tartışmaya başladı. İkili ortasında yaşanan tartışmada kendisinden geçen Yufkacıgil, hastaneye kaldırıldı. Oyuncunun burnunun kırıldığı, el bileğinde ve parmaklarında ise çatlaklar oluştuğu belirtildi. 

Yufkacıgil, yaşananların akabinde taksi sürücüsünden şikayetçi oldu. Taksi sürücüsü ise savları yalanlayarak, oyuncunun araca ve kendisine ziyan verdiğini söyledi. 

Yufkacıgil’in şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.

‘ESAS DARBEDİLEN BENİM’

Şoför Burak D. tabirinde şunlara yer verdi:

“Aracın ön kaputuna kendini attı ve görüntü çekmeye başladı. Çok alkollü olduğu için tutup aracın önünden çekilmesini söyledim. Bana sinkaflı küfürler etti. Öteki araç şoförlerine de küfür etmeye başladı. Bu sırada bana saldırdı. Aldığım darbe nedeniyle başımdan yaralandım. Aracıma vurduğu için maddi ziyana uğradım. Şahsı kimin dövdüğünü bilmiyorum, ben oradan ayrılmıştım.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.