Selen Görgüzel: Her gün başıma tuhaf tuhaf olaylar geliyor

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği geçtiğimiz aylarda bitmişti. Avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran 55 yaşındaki yönetmen, eşine ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılmıştı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulunmuştu.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

“UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRDİK”

Duruşmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan 43 yaşındaki oyuncu, “Dokuz yıl beraber ağlayıp, beraber güldük. Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun” mesajını yazdı. Hamdi Alkan da bu gönderiyi kendi hesabında paylaşarak, duygularının karşılıklı olduğunu göstermişti.

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile lüks bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetti. Ünlü çift, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı.

YENİ ARABA ALDI

Tüm bunların ardından Selen Görgüzel, geçtiğimiz aylarda Kuruçeşmede’de sahne alacağı mekana girerken objektiflere yansıdı. Yeni aldığı 1 milyon lira değerindeki Opel Crossland marka aracı ve bornozuyla mekana gelen ünlü isim, koşar adımlarla mekana giriş yaptı.

Gazetecilerin, ”Arabanızı da yenilediğinizi gördük. Haberlere konu olan Peugeot arabanızı satıp bu arabayı mı aldınız?” sorusuna Görgüzel, ”Bu arabanın o arabayla bir ilgisi yok. Diğer araba zaten benim değildi. O araba prosedür gereği bana geldi ve gitti. Bunu yeni aldım kredisini ödüyorum. İki haftaya kadar da yeni klip ve başka yeni bir araba alacağım” dedi.

“ANLATSAM İNANMAZSINIZ”

Selen Görgüzel, önceki gün Nişantaşı Citys’te görüntülendi. Yaz sezonunu Bodrum’da ve İstanbul’da sahne alarak geçirdiğini söyleyen Selen Görgüzel, İstanbul’a gündem yaratacak bir kişisel cilt bakımı yaptırmak için geldiğini söyledi. Özel bir klinikte sünnet çocuklarının sünnette kesilen derilerinden elde edilen kök hücrelerden yapılan karışımı cilt estetiğinde kullandığını söyleyen Selen Görgüzel şöyle konuştu:

Anlatsam inanmazsınız, böyle bir yöntem gelişmiş, sünnet artıklarından elde edilen kök hücreler cilde çok iyi geliyor, bende bu yöntemle cilt bakımı yaptırdım, bu sistem tamamen hukuksal ve tüm izinleri de alınmış.

“HAMDİ BENİ SİLMİŞ”

Hamdi Alkan ile boşanmanın ardından hiç konuşmadıklarını söyleyen Selen Görgüzel, “Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı” dedi.

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Güzel şarkıcı önceki gün Bodrum Yalıkavak’taki Miya Beach’te görüntülendi. Yoğun geçen sahnelerin yorgunluğunu tatil yaparak geçiren Görgüzel, fit fiziğiyle beach’teki tüm bakışları üstünde topladı.

“BU SIRALAR ÜZERİMDE NAZAR VAR”

Geçtiğimiz akşam sahne aldığı mekanda şarkı söylediği sırada elektrik çarptığını söyleyen Görgüzel “Bu sıralar üzerimde nazar var sanırım, her gün başıma tuhaf tuhaf olaylar geliyor”dedi. Görgüzel’in belinde ve göbeğindeki Anka kuşu dövmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.