Snapchat ücretli oluyor! Kullanıcıları üzecek detay

Bir şirket sözcüsünün demecine göre Snapchat kullanıcılara yeni özelliklere erken erişim sağlayacak ücretli bir abonelik katmanını test etmeye başladı. “Snapchat kullanıcıları için yeni bir abonelik hizmeti olan Snapchat Plus’ın erken dahili testini yapıyoruz. Abonelerimizle özel, deneysel ve yayın öncesi özellikleri paylaşma potansiyelinden heyecan duyuyoruz ve en iyi şekilde nasıl hizmet verebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. topluluğumuz” ifadeleri kullanıldı.

Güvenilir bir kaynak olan Alessandro Paluzzi, hizmet hakkında pek bir detay açıklamazken, uygulamada Snapchat Plus‘ın neler sunabileceği hakkında bazı bilgileri de sızdırdı.

Snapchat ücretli oluyor! Kullanıcıları üzecek detay

Görünüşe göre, kullanıcılar bazı arkadaşlarını sabitleyebilecek ve bazı özel simgelere erişim sağlanacak. Snapchat Plus kullanıcıları ayrıca profillerinde bir rozet alacak, arkadaşlarının konumlarını son 24 saat içinde görme olanağına sahip olacaklar. Eğer bu arkadaşlar kullanıcıyla konumlarını paylaşıyorsa kaç arkadaşının hikayelerini tekrar izlediğini göreblecek. Paluzzi’nin ortaya çıkardığı ayrıntılara göre, hizmet kullanıcılara ayda 4,59 € (4,83 $) veya yılda 45,99 € (48,41 $) mal olacak.

Snap hizmeti sunmaya karar verirse, bu özellikler ve fiyatlar, özellik kullanıma hazır olduğunda değişebilir. Diğer sosyal ağların ve uygulamaların da kendilerine ait ücretli katmanlar sunduğunu veya üzerinde çalıştığını görünce, Snapchat Plus’ın kullanıma sunulması sürpriz olmaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.