Ünlü ismi kimse tanıyamadı! Estetik sen nasıl bir mucizesin? Kilolu ve estetiksiz fotoğrafları toplumsal medyaya düştü

İlk evvel mide küçültme ameliyatı olan ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, sonrasında da bir dizi estetik ameliyat olarak kendisini adeta yeni baştan yarattı.

İLK İŞİ MİDEYİ KÜÇÜLTEREK FAZLA KİLOLARDAN KURTULMAK OLDU

Büyük vücut bayanların yarıştığı TV8’in Doya Doya Moda programı yine başlayacak. Geçen devir Doya Doya Moda programının heyetinde yer alan modacı Gülşah Saraçoğlu hem skandalları hem de estetik operasyonları sonucundaki dönüşümü ile isminden kelam ettiriyor.

Ünlü ismin kıyafetlerini tasarlayan Gülşah Saraçoğlu, Doya Doya Moda programında çok kilolarından keder yanıyordu. Programın final yapması ile birlikte sıkı bir diyete giren Gülşah Saraçoğlu birinci iş mide küçültme ameliyatı oldu. 2017 yılında 83 kilo olan Gülşah Saraçoğlu toplamda 22 kilo vererek iğne ipliğe döndü.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU ESTETİK MUCİZESİ OLDU

40 yaşında olan Gülşah Saraçoğlu kilolarından kurtulunca bir dizi estetik ameliyat için masaya yattı. Estetik ameliyatlarla adeta yeni bir beşere dönüşen Gülşah Saraçoğlu’nun eski fotoğraflarını görenler 5 yılda geçirdiği değişime inanamıyor. Birçok hayranının tanımakta zahmet çektiği Gülşah Saraçoğlu bu rürede hem sigarayı hem de alkolü bıraktı. Gülşah Saraçoğlu “alkol ve sigarayı bırakınca adeta yine doğmuş üzere oldum, yüzüme renk geldi, sıhhatime kavuştum ve gençleştim” dedi.

DOYA DOYA MODA TEKRAR BAŞLIYOR

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı devirde ses getiren Doya Doya Moda müsabaka programı yine başlıyor. Evvelki programlarda 42 vücut üstündekilerin yarıştığı Doya Doya Moda yarışı programına yeni dönemde her vücuttan beşerler başvurabilecek. Ajda Pekkan’dan Lerzan Memnun’a, Gülben Ergen’den Nüket Duru’ya, Bülent Ersoy’dan Hande Yener’e, Demet Akalın’dan Selin Ciğerci’ye, Muazzez Ersoy’dan Seda Sayan’a kadar pek çok ünlü ismi giydiren modacı Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda müsabakasında yeniden heyet koltuğunda oturacak.

1982 yılında doğan modacı Gülşah Saraçoğlu, moda ve tasarım bölümüne Dilek Hanif’in asistanı olarak girmişti. Birinci dizaynlarını Hande Yener için yapan Gülşah Saraçoğlu Heute Couture atölyesinde Nicole Kidman’ı da giydirdi. Gülşah Sarçoğlu’nun Dubai’de mağazası var.

Yeni dönemde tekrar ekranlarda olacak olan Doya Doya Moda yarış programına katılmak isteyen yarışmacıların Talya Yapım’a başvurarak kayıtlarını yaptırması gerekiyor. Ön elemeden geçen yarışmacılar yeni dönemde Doya Doya Moda yarışında tüm hünerlerini gösterecekler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.