Natalie Portman ve Benjamin Millepied boşandı

“Siyah Kuğu” filminde tanışan ve 2012 yılından beri evli olan Natalie Portman ve Benjamin Millepied iki çocuklarıyla birlikte sık sık “örnek aile tablosu” olarak gösteriliyorlardı.

Ancak ünlü çiftin evliliği, dansçı ve aktör Millepied’ın Mayıs 2023’teki ihanetiyle sarsılmıştı. Boşanıp boşanmayacakları belirsiz olan çiftin, ilişkilerini düzeltmek için çaba harcadığı öğrenilmişti.

Ancak çabalar umulduğu gibi gitmedi ve çiftin geçtiğimiz ay Fransa’da sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı.

Çiftin bir arkadaşı People’a, “Natalie’nin en büyük önceliği çocukları için sorunsuz bir geçiş sağlamaktı. O ve Ben çocuklarını gerçekten seviyorlar ve olabilecekleri en iyi partner-ebeveyn olmaya eşit derecede odaklanmışlar. Hiçbir şey bundan daha önemli olamaz.”

“Başlangıçta onun için gerçekten zordu, ancak arkadaşları onun yanında oldu ve en kötüsünü atlatmasına yardımcı oldu.”

“Natalie gerçekten zor ve acı dolu bir yıldan çıkıyor ama diğer taraftan da daha güçlü. Ailesinde, arkadaşlarında ve işinde neşe buluyor.” dedi.

NİKAH YÜZÜĞÜNÜ ÇIKARDI

Portman’ın, Millepied’in “kısa süreli” ilişkisine ilişkin haberlerin ortaya çıkmasının ardından geçen bahardan bu yana nikah yüzüğünü takmadığı biliniyor.

Geçen yaz bir kaynak, Millepied’in “Natalie’nin kendisini affetmesi ve ailesini bir arada tutması için elinden geleni yaptığını”, Portman’ın ise “en büyük önceliğinin çocuklarını ve onların mahremiyetini korumak olduğunu” söyledi.

Portman çocuklarını basından uzakta tutmaya çalışsa da, geçmişte şöhretinin farkında olduklarını belirtmiş ve çocuklarının onu “Thor: Love and Thunder”da Mighty Thor rolünü üstlenmeye teşvik ettiğini bile paylaşmıştı.

Haziran 2022’de de, Variety’ye, “Kariyerimin gerçekten sadece çocuklarımı etkilemeye çalıştığım aşamasında olduğunu hissediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx