Veli ile müdür kavgasında yeni görüntüler ortaya çıktı

İstanbul Büyükçekmece’de Mimarsinan Mahallesi’nde bulunan Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu ve Ortaokulu müdürü E.G. deprem tatbikatı sırasında kendi aralarında konuşan 4 öğrenciyi darbetti.

Öğrenciler velilerini arayarak durumu anlattı. Okula gelen velilerden Hakan Utanç ile okul müdürü arasında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda veli Hakan Utanç’ın okul müdürü E.G.’nin kafasına sürahi ile vurduğu iddia edilirken, Hakan Utanç ise gözünden yaralandı.

Olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Hakan Utanç’ın oğlu ile birlikte okula geldiği ve müdür odasına doğru gittikleri görülüyor. Görüntülerde ayrıca öğretmenler ve öğrencilerin panik halinde koşuşturdukları da görülüyor.

SENDİKADAN VELİLERE KINAMA

Bugün okula dönen okul müdürü E.G öğrenciler ve okul personeli tarafından alkışlarla karşılandı. Olayla ilgili, Hürriyetçi Eğitim Sen 5 Nolu Şube Başkanı Mustafa Tolga Peşkin okulun önünde açıklama yaptı.

Peşkin, “Ben bugün Hürriyetçi Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı olarak değil, ben bugün bir öğretmen olarak konuşuyorum ve bu şiddeti uygulayan ve bu şiddeti uygulamanın hemen arkasından işini gücünü bırakıp basını yanlış yönelten, arkadaşların, velilerin tamamını kınıyorum. Öğretmen arkadaşlarımıza bugün burada yarın Allah korusun başka yerde ve daha önce yapılanların tamamına, yapılan bütün şiddetli eylemleri kınıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx